DijitalBilgin küçük, orta ve büyük ölçekte ki işletmelere

Yapay zeka teknolojisine sahip pazarlama otomasyonları ile minimum bütçeyle maximum kazanç sağlayabilecekleri bir satış süreci kurguluyor.
Bu süreci, bir işletmenin internette satış yapabilmesi ve satışlarını artırabilmesi için gereken 3 aşama üzerine inşa ediyor.


  1. Hedef Kitle Analizi ile Proaktif Reklam ve Pazarlama: Hedef kitlenin internette bıraktığı ayak izlerini takip ederek, onların en çok vakit geçirdikleri yerlerde reklamlar ile karşısına çıkıyor. Bunu bir müşteri veri tabanı oluşturmak için hedef kitlenin ”Acı-İstek-Arzu” noktalarına dokunarak bir pazarlama sürecine dönüştürüyor.

  1. Müşteri İlişkileri ile Satış Süreci Yaratma: CRM Müşteri içerik yönetimi ile oluşturulan veri havuzunda, müşteri ilişkilerini ”Acı-İstek-Arzu” noktalarına göre kitlelere bölüyor ve kişiselleştirilmiş kitle pazarlama ile satışların devamlılığını sağlıyor.

  1. Davranışsal Hedefleme ile Satış Artırma: İşlenen verileri NLP Nöro-pazarlama yöntemleri ve davranışsal hedefleme stratejileriyle, müşterileriniz için tetikleyici bir satın alma kararına dönüştürüyor. Bu sayede müşterilerinizin can alıcı noktalarını tespit ederken, satışlarınızı ölçeklendirerek artırıyor. Dahası, bu can alıcı noktalardan bir satış süreci yaratarak satış istikrarınızı tam anlamıyla korumanıza yardımcı oluyor.

Artık sizde; Yapay zeka teknolojisine sahip bir satış sürecine sahip olarak, iş yükünüzü hafifletirken kazançlarınızı artırabilirsiniz. Otomasyon pazarlama kurulum hizmetimizi alarak, veri odaklı bir şekilde satış sürecini ölçeklendirebilir ve anlık müdahaleler ile satış artırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.


Ya da avantajlı konumda bulunan danışmanlık hizmetimizi satın alarak ”Minimum bütçe ile Maximum kazanç” sağlayacak satış stratejilerimizi sizin için oluşturmamızı isteyebilirsiniz. DijitalBilgin ile çözüm ortaklığı, iş yükünüzü hafifletirken kazancınızı daima artırır.