Dijitalbilgin marka sahibi Çağlar Bilgin
DijitalBilgin | Founder
ÇAĞLAR BİLGİN

DİJİTALBİLGİN MARKA İLHAMI


Merhabalar, ben Çağlar Bilgin DijitalBilgin markasının kurucusuyum, 24 yaşında ve Bartın doğumluyum. Öğrenmeye ve gelişime aç, azim ve kararlı bir mantaliteye sahibiyim. Bunun bir yansıması olarak Dijital Pazarlama endüstrisinde, odak noktam sürekli kendimi geliştirmek olmuştur. Edindiğim ve edinecek olduğum tecrübelerimi insanlarla paylaşarak kolektif bir bilinç yaratmayı seviyorum. İnsanlara yardımcı olmaktan ve değer katmaktan keyif alıyorum.

Son 3yılda, yurt dışında (USA, UK) Shopify aracılığıyla Freelancer Partners olarak ( WordPress, Amazon, Neil Patel, Nichehacks, SalesForce, Infusionsoft, Mailchimp, ClicksFunnel) markaları ile birlikte bir çok iş geliştirme ve satış artırma projelerin de çalışma fırsatı yakaladım;

Türkiye pazarında ise; Fatih Çoban ve Ekim Kaya, Tuger Akkaya’dan eğitimler alarak kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum.

DİJİTALBİLGİN NE YAPIYOR?


DijitalBilgin Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansı;
Küçük, orta ve büyük ölçekte ki işletmelere dijitalleşme sürecinde, iş geliştirme araçları sunarak sorunsuz bir yönetim, satış ve pazarlama süreci oluşturur. Bu sayede işletmelerin iş yükünü hafifleterek satışlarını artırmalarına imkan tanır. Bunu küresel boyutta dev markaların kullandığı son teknoloji hizmetler ile gerçekleştirmektedir.

DİJİTALBİLGİN MARKA GÜCÜNÜ NERDEN ALIYOR?


DijitalBilgin bir Startup şirketi olduğu için daima müşterisinin yanındadır. Bu nedenle temeli sağlamdır. Bir işletmenin hangi zorluklardan geçtiğini kendi oluşumundan pay biçerek analiz etmektedir. Şirket oluşumunu Yurt dışı mentörlükleri sayesinde sürekli geliştirmekte ve son teknoloji hizmetleri kullanmaya özen göstermektedir.

DijitalBilgin, İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Yurt dışı olarak ise UK ve USA pazarlarına Dijital Pazarlama Danışmanlık hizmeti vermektedir.

MİSYON VE VİZYON


Misyonumuz:

15 yıldır içinde müşteri olarak bulunduğum ve bunun son 3 yılını Satış Stratejisi Uzmanı olarak geçirdiğim dijital pazarlama sektörün de fark ettiğim en büyük eksiklik kalite. Bu sektörde bulunan firmaların çoğu fiyat ve ucuzluk üzerine politikalar izlerken kaliteyi misyon edinmiş çok az marka var.

DijitalBilgin markası bir ihtiyaç üzerine doğmuştur. Bizi, diğer şirketlerden ayıran ve en iyi şekilde tanımlayan misyonumuz Değer üzerine kurulmuş olmamızdır. Kaliteyi, fiyat değil; Değer endeksi ile ölçerek daima farkımızı ortaya çıkarmak amacındayız.

Vizyonumuz :

Küçük, orta ve büyük ölçekte ki işletmelere, minimum bütçe ile maximum kazanç elde etme yolculuğunda daima sorunsuz bir satış, pazarlama ve yönetim süreci sunacak olmamızdır.

Bizi daha iyi tanıyın. Azim ve kararlılığımıza tanık olun!

Rakamlarla Tecrübelerimiz

147

Saat
(Haftada)

630

Saat
(Ayda)

7,560

Saat
(Yılda)

15.120

Toplam Çalışma
Saatimiz
(Başından beri)

Malcolm Gladwell – Kişisel gelişim dünyasında oldukça bilinen Outliers kitabının yazarı, herhangi bir konuda uzman olmamız için gereken sürenin 10.000 saat ”5 yıl” olduğunu belirtmiştir.


RANDEVU ALIN!

Hizmetler:
1. Sosyal Medya Pazarlama: Proaktif reklam ve pazarlama ile marka bilinirliğinizi artırın ve potansiyel müşteri kitlenizi oluşturun ya da genişletin.
2. CRM Müşteri İçerik Yönetimi: Müşterilerinizi hobi ve ilgi alanlarına göre kitlelere bölerek kişiselleştirilmiş kampanyalar ile satışa ısındırın ve müşteri ilişkilerinizi bir satış sürecine çevirin.
3. Funnel: Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre değer ve teklif sunarak, ürünlerinizi ön plana çıkarın. Doğrudan satış süreci ile nakit probleminizi ortadan kaldırın.
4. Web site Kurulumu: Dünya’da açık ara fark ile E-ticaret sektöründe en çok kullanılan gelişmiş SEO özellikli WordPress ve Shopify web site altyapısı.

Satışlarınızı artırırken iş yükünüzü hafifletin! Yapay zeka gücüne sahip eşsiz otomasyon araçları ile işiniz için en yüksek verimliliği nasıl elde edebilirsiniz öğrenin. Gelin; Markanızı bir üst seviyeye taşıyacak olan başarı kilometre taşlarını beraber oluşturalım!


Girişimcilik ile ilgili görsel

BLOG

Müşterinin Satın Alma Kararını Nasıl Tetikliyoruz?

Müşterilerinizin Satın Alma Kararını Tetikleyebilmek İçin Öncelikle Seçim Yapmalarını Kolaylaştırın! markalar arasında seçim yaparken satın almaya iten faktörler nelerdir, satın alma kararımızı zorlaştıran faktörler nelerdir, bu faktörleri minimilize etmek için dünya üzerinde hangi çalışmalar yapılmaktadır öncelikle bunları analiz edelim.

Pandemi Gibi Belirsiz Dönemlerde Yerel İşletmenizi Nasıl Büyütürsünüz?

Şüphesiz pandemi gibi belirsiz dönemler, yerel bir işletmeyi büyütmek için zor dönemlerdir. Koronavirüs muhtemelen sizi, çalışma şeklinizde büyük değişiklikler yapmaya zorladı. Gerekli hamleler yapılmazsa varlığınızı tehdit etmekten daha öteye geçecek. Böyle bir zamanda yerel işinizi büyütmeniz kesinlikle hala mümkün. Sadece bu konuda akıllı olmalısınız.

E-ticaret ve Otomasyon Pazarlama Teknolojisi

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi, algoritma ve yapay zeka bileşenlerini bir araya getirerek Otomasyon girişimlerini büyük ölçüde arttırdı. Bu konuda ki girişimlerin yaygınlaşması en başta E-ticaret sektörü olmak üzere bir çok sektöre katkı sağladı. Bu durumdan en büyük payını alan taraf E-ticaret sektörü oldu.