3’ü 1 Arada Hizmetler


3’ü 1 arada hizmet kategorimiz birbirinin devamı şeklinde olan bileşenlerden oluşturulmuştur. Hepsi bir arada kullanıldığında maximum düzeyde verim alınacağı başarı testlerimiz sonuçlarında kanıtlanmıştır. Herhangi bir neden dolayı, 3ü 1 arada hizmetlerimizin hepsinden faydalanamayan müşterilerimiz için en az 2 hizmet modülümüzün kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Gerekli pazarlama alt yapınız var ise tek hizmet ile de faydalanmanız mümkün.

1. Facebook Reklam Yönetimi : Hedef kitle analizi, A/B Testleri ile Hedef Kitle Belirleme, CRM hizmetlerine devretmek için müşteri veri tabanı oluşturma ve genişletme, kısa ve uzun vade de satışlar ve daha fazlasını sunmaktayız.

2. CRM Müşteri İçerik Yönetimi : Omnichannel ”Çok Kanallı” pazarlama bileşenleri ile, Olası satış yaratma, Hedef kitle bölme ile özelleştirilmiş kampanyalar, Tekrar satış stratejileri, Müşteri sadakati yaratma, Sadakat elçileri programları, Satış artırma ve daha fazlasını sizlere sunmaktayız.

3. Funnel : Web sitesi olanlar veya olmayanlar için kampanya odaklı satış sayfasıdır. Reklam kampanyaları ile doğrudan satış, Satış odaklı kitle veri tabanı oluşturma ve genişletme, Müşteri sızdırmayan Satış Süreci ile Kitleyi yineleyen satışlar için maximum seviyede ısıtır. Tekrar satış kampanyaları ile kitle hedefleme, Kitle ayrıştırma ”soğuk-ılık-sıcak”, Kitlesel satış ve daha fazlasını sunmaktayız.

CRM Müşteri İçerik Yönetimi- Customer Relationship Management

CRM Müşteri İçerik Yönetimi

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için Olası Satış Yaratma, Davranışsal Hedefleme ve Satışları Arttırma imkanı tanıyan Omnichannel ”Çok Kanallı” e-mail pazarlama bileşenleri ile Müşteri ilişkilerinizi, hiç bitmeyecek bir satış sürecine çevirin.

CRM Kurulum : Mevcut satış kanallarınız ile otomasyon sistemini entegre ederek satış sürecinizin sorunsuz işlemesine zemin hazırlıyoruz.
CRM Kurulum + Danışmanlık : Bütün kurgulama sürecini bizim üstlendiğimiz hizmet modelidir.

Facebook Reklam ve Kampanya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlama

Küçük, orta ve büyük ölçekte ki işletmeler için, sosyal medya platformların da hedef kitlenin ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Pazarlama karmamızı kitlenin, istek ve ihtiyaçları üzerine kurgulayarak etkili reklam stratejileri tasarlıyoruz.

Funnel - Satış ve Pazarlama Hunisi

FunnelBir Satış Süreci

Orta ve büyük ölçekte ki işletmeler için, finansal sıkıntıları geride bırakarak, nakit akışını tetikleyebilen bir hizmet ile karşınızdayız. İyi kurgulanmış bir web sitesinin bile en yüksek dönüşüm oranı %3 ile %15 arasındayken, Funnel gibi bir sayfada ortalama dönüşüm oranı %30 ile %80 arasındadır ve Web sitesin de satış oranı %45 iken, Funnel alt yapısında %508 daha fazladır. Funnel temelin de bir satış sürecidir.
NLP ”Nöropazarlama” bileşenlerini içerir.

Web site kurulumu

Web site Kurulumu

WordPress veya Shopify alt yapısı ile online e-ticaret işletmenizi kuralım. Üstelik Sürükle & Bırak içerik yönetim sistemi ile web sitenizi rahatça yönetin. Shopify & WordPress web siteleri, yerleşik olarak gelişmiş SEO özellikleri ile birlikte gelir. Bu sayede Google arama motorunda sıralamanızı yükseltmek için zaman ve para kaybetmezsiniz.