Size nasıl yardımcı olabiliriz?👋

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir veya form aracılığıyla randevu alabilirsiniz.


İletişime geçin

Merkez Ofis : Sultan selim mh. Eski büyükdere cd. NO: 61/2 – 34415, Levent – İSTANBUL
İdari Ofis : Feritpaşa, Mıhçıdede Sk. 15/B, 42060 Selçuklu – KONYA
TÜRKİYE

info@dijitalbilgin.com
(553) 683 74 42


RANDEVU ALIN!

Hizmetler:
1. Sosyal Medya Pazarlama: Proaktif reklam ve pazarlama ile marka bilinirliğinizi artırın ve potansiyel müşteri kitlenizi oluşturun ya da genişletin.
2. CRM Müşteri İçerik Yönetimi: Müşterilerinizi hobi ve ilgi alanlarına göre kitlelere bölerek kişiselleştirilmiş kampanyalar ile satışa ısındırın ve müşteri ilişkilerinizi bir satış sürecine çevirin.
3. Funnel: Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre değer ve teklif sunarak, ürünlerinizi ön plana çıkarın. Doğrudan satış süreci ile nakit probleminizi ortadan kaldırın.
4. Web site Kurulumu: Dünya’da açık ara fark ile E-ticaret sektöründe en çok kullanılan gelişmiş SEO özellikli WordPress ve Shopify web site altyapısı.

Satışlarınızı artırırken iş yükünüzü hafifletin! Yapay zeka gücüne sahip eşsiz otomasyon araçları ile işiniz için en yüksek verimliliği nasıl elde edebilirsiniz öğrenin. Gelin; Markanızı bir üst seviyeye taşıyacak olan başarı kilometre taşlarını beraber oluşturalım!


BLOG

Müşterinin Satın Alma Kararını Nasıl Tetikliyoruz?

Müşterilerinizin Satın Alma Kararını Tetikleyebilmek İçin Öncelikle Seçim Yapmalarını Kolaylaştırın! markalar arasında seçim yaparken satın almaya iten faktörler nelerdir, satın alma kararımızı zorlaştıran faktörler nelerdir, bu faktörleri minimilize etmek için dünya üzerinde hangi çalışmalar yapılmaktadır öncelikle bunları analiz edelim.

Pandemi Gibi Belirsiz Dönemlerde Yerel İşletmenizi Nasıl Büyütürsünüz?

Şüphesiz pandemi gibi belirsiz dönemler, yerel bir işletmeyi büyütmek için zor dönemlerdir. Koronavirüs muhtemelen sizi, çalışma şeklinizde büyük değişiklikler yapmaya zorladı. Gerekli hamleler yapılmazsa varlığınızı tehdit etmekten daha öteye geçecek. Böyle bir zamanda yerel işinizi büyütmeniz kesinlikle hala mümkün. Sadece bu konuda akıllı olmalısınız.

E-ticaret ve Otomasyon Pazarlama Teknolojisi

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi, algoritma ve yapay zeka bileşenlerini bir araya getirerek Otomasyon girişimlerini büyük ölçüde arttırdı. Bu konuda ki girişimlerin yaygınlaşması en başta E-ticaret sektörü olmak üzere bir çok sektöre katkı sağladı. Bu durumdan en büyük payını alan taraf E-ticaret sektörü oldu.