Portföyüm 3 yıllık Dijital Pazarlama kariyerim boyunca yalnızca Spesifik olarak nitelendirdiğim çeşitli projeleri sergilemektedir. Shopify Partners alt yapısında sunduğum hizmetler ve Freelancer olarak Mentörlük verdiğim hizmetler bunların başında gelmektedir. Ayrıca, küresel boyutta Dijital Pazarlama sektörün de iş geliştirme teknolojilerimizin başarılarını, DijitalBilgin markası olarak Pinterest üzerinde yaptığımız deneyler üzerinde görebilirsiniz. Hadi gelin birlikte, DijitalBilgin markasının sıfırdan-bire olan yolculuğunda yükselişini izleyelim.

Projeler

Dijital Pazarlama Sektöründe Uzmanlaştığımız Alanlar :

Stratejik Satış Danışmanlığı, Sosyal Medya Pazarlama, Satış Artırma Teknikleri, E-mail Pazarlama, Tekrar Satış Stratejileri, Hedef Kitle Oluşturma/Genişletme, Hedef Kitle Analizi, Nöropazarlama, Davranışsal Hedefleme, Satış Odaklı Yolculuk Kurgulama.


Bizi daha iyi tanıyın. Azim ve kararlılığımıza tanık olun!

Rakamlarla Tecrübelerimiz


147

Saat
(Haftada)

630

Saat
(Ayda)

7.560

Saat
(Yılda)

15.120

Toplam Çalışma
Saatimiz
(Başından beri)

Malcolm Gladwell – Kişisel gelişim dünyasında oldukça bilinen Outliers kitabının yazarı, herhangi bir konuda uzman olmamız için gereken sürenin 10.000 saat ”5 yıl” olduğunu belirtmiştir.

RANDEVU ALIN!

Hizmetler:
1. Sosyal Medya Pazarlama: Proaktif reklam ve pazarlama ile marka bilinirliğinizi artırın ve potansiyel müşteri kitlenizi oluşturun ya da genişletin.
2. CRM Müşteri İçerik Yönetimi: Müşterilerinizi hobi ve ilgi alanlarına göre kitlelere bölerek kişiselleştirilmiş kampanyalar ile satışa ısındırın ve müşteri ilişkilerinizi bir satış sürecine çevirin.
3. Funnel: Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre değer ve teklif sunarak, ürünlerinizi ön plana çıkarın. Doğrudan satış süreci ile nakit probleminizi ortadan kaldırın.
4. Web site Kurulumu: Dünya’da açık ara fark ile E-ticaret sektöründe en çok kullanılan gelişmiş SEO özellikli WordPress ve Shopify web site altyapısı.

Satışlarınızı artırırken iş yükünüzü hafifletin! Yapay zeka gücüne sahip eşsiz otomasyon araçları ile işiniz için en yüksek verimliliği nasıl elde edebilirsiniz öğrenin. Gelin; Markanızı bir üst seviyeye taşıyacak olan başarı kilometre taşlarını beraber oluşturalım!


2020’den 2021’e ilerlerken; DijitalBilgin yönetimi, kişi ve kuruluşların Sıfırdan-Bire olan yolcuklarında güç ve ilham verecek bir kaç mesajı var..

HADİ BİRLİKTE BİR ŞEYLER İNŞA EDELİM.

Küresel boyutta, etkin iş geliştirme stratejileriyle satış süreci oluşturma ve satış artırma becerilerimizi e-posta listemize kaydolarak doğrudan gelen kutunuza gönderilmesini sağlayın!

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.

BLOG

Müşterinin Satın Alma Kararını Nasıl Tetikliyoruz?

Müşterilerinizin Satın Alma Kararını Tetikleyebilmek İçin Öncelikle Seçim Yapmalarını Kolaylaştırın! markalar arasında seçim yaparken satın almaya iten faktörler nelerdir, satın alma kararımızı zorlaştıran faktörler nelerdir, bu faktörleri minimilize etmek için dünya üzerinde hangi çalışmalar yapılmaktadır öncelikle bunları analiz edelim.

Pandemi Gibi Belirsiz Dönemlerde Yerel İşletmenizi Nasıl Büyütürsünüz?

Şüphesiz pandemi gibi belirsiz dönemler, yerel bir işletmeyi büyütmek için zor dönemlerdir. Koronavirüs muhtemelen sizi, çalışma şeklinizde büyük değişiklikler yapmaya zorladı. Gerekli hamleler yapılmazsa varlığınızı tehdit etmekten daha öteye geçecek. Böyle bir zamanda yerel işinizi büyütmeniz kesinlikle hala mümkün. Sadece bu konuda akıllı olmalısınız.

E-ticaret ve Otomasyon Pazarlama Teknolojisi

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi, algoritma ve yapay zeka bileşenlerini bir araya getirerek Otomasyon girişimlerini büyük ölçüde arttırdı. Bu konuda ki girişimlerin yaygınlaşması en başta E-ticaret sektörü olmak üzere bir çok sektöre katkı sağladı. Bu durumdan en büyük payını alan taraf E-ticaret sektörü oldu.